צור קשר english

mobile פיתוח היברידי

אנו בונים אפליקציות היברידיות ורסטיליות וחכמות, שמשתמשים אוהבים ומעריכים. בהובלת צוות הפיתוח המקצועי, אנו מפתחים לא רק אפליקציה, אלא פתרון משולב Web-Native המספק מענה גמיש ואינטואיטיבי גם לצרכי המשתמש וגם למטרות הלקוח.

Mobile פיתוח היברידי
מה זה פיתוח היברידי?
אפליקציה היברידית היא אפליקציה הנבנית לסביבת Web, בעיקר באמצעות HTML5 ו-JavaScript, ולאחר מכן נארזת אל תוך מעטפת נייטיב המעניקה לה גישה לתכונות של הפלטפורמה הספציפית, iOS או אנדרואיד.

ככלל, הפיתוח ההיברידי הוא קל ומהיר יותר מפיתוח נייטיב, קל להתאים באמצעותו את האפליקציה לכל סוגי הפלטפורמות והוא פותח גישה למשאבי מערכת ומשאבי תכנות אינטרנטיים רבי עוצמה. הפיתוח ההיברידי דורש רמה גבוהה של התמחות על מנת להבטיח חוויית שימוש מהנה בחיבור שבין סביבת ה-Web וסביבת המכשיר, ואנו בגלובלביט מציעים התמחות בשתי שיטות פיתוח מרכזיות:

React Native

מסגרת פיתוח היברידי מבית פייסבוק, נחשבת לעתיד של עולם פיתוח האפליקציות, ומאפשרת פיתוח אפליקציה אחת, המותאמת לכל סוגי הפלטפורמות (iOS, Android, Web ועוד).

PhoneGap

מסגרת פיתוח מבית Adobe, המאפשרת פיתוח אפליקציות באמצעות HTML5 ואריזתן כאפליקציית נייטיב בעלת גישה לפונקציונליות המלאה של המכשיר. אנו בגלובלביט מעמידים לרשות הלקוח את תמיכתם המלאה של מומחי האינטרנט והנייטיב שלנו, החל משלב התכנון והבחירה במודל ההיברידי, דרך פיתוח מלא של צד ה-Web ועד אימוץ מלא של האפליקציה אל תוך פלטפורמת iOS, אנדרואיד או שתיהן יחד.
תהליך הפיתוח

תהליך הפיתוח מבוצע עם מעורבות מלאה של הלקוח, וכולל את רכיבי השירות הבאים:

  • התמחות ב-2 שיטות הפיתוח ההיברידי המובילות: React Native ו- PhoneGap
  • תכנון מקיף ויסודי של סביבת ה-Web – עיצוב CSS, ממשק משתמש, ניווט, בסיסי נתונים
  • בניית השלד הוובי של האפליקציה – Database, CSS, HTML5, JavaScript
  • גיבוש מעטפת הנייטיב בהיבטי עיצוב, תכנות וחוויית משתמש UI/ UX
  • חשיבה ושיתוף פעולה רציפים בין צוות הפיתוח והלקוח
  • ביצוע Testing, הרצה וקידום האפליקציה בחנויות האפליקציות
ההישגים שלנו
  • 40 מיליון משתמשים מסביב לעולם
  • עשרות אפליקציות זוכות סדרתיות בפרסי ותארי מובייל מובילים

צור קשר

077-4347658

תודה!
קיבלנו את הודעתך ונחזור אליך בהקדם האפשרי.

Globalbit