צור קשר english
אספרסו קלאב

פלטפורמת E-commerce
חדשנית

אספרסו קלאב אספרסו קלאב אספרסו קלאב אספרסו קלאב אספרסו קלאב אספרסו קלאב

מטרות

אספרסו קלאב, מובילת הקפה הישראלית, פנתה אלינו עם בקשה ברורה ומוגדרת: לאפשר ללקוחותיה הזמנת קפה בקליק אחד בלבד. יחד עם זאת על האפליקציה והאתר יספקו למשתמשים את כל המידע על מוצרי הקפה של אספרסו קלאב ועל שירות ההזמנות, כל זאת בצורה אינטואיטיבית וקלה לשימוש. על האפליקציה להעניק שירות הזמנות רציף למשתמשים רשומים ולסייע לחברה בגיוס משתמשים חדשים, תוך הורדת עלות רכישת הלקוח ועלות שירות לקוחות למינימום האפשרי, הגדלת נתח שוק, הפחתת נטישת לקוחות, מקסום הרווח פר לקוח ושיפור איכות השירות הכולל.

מתווה

בשלב ראשון, הגדרנו 8 פלחים מובחנים של לקוחות אליהם תפנה האפליקציה: משתמשים רשומים, משתמשים מזדמנים, משתמשים חדשים, לקוחות של מתחרים וכדומה. עבור כל פלח בנינו תהליך שימוש ייחודי במטרה לייצר מקסימום המרות במינימום עלות. את האפליקציה והאתר, שנבנו עם הכלים החדשניים והמתקדמים ביותר, עטפנו בעיצוב מרשים ומיוחד שתומך בערכי המותג של אספרסו קלאב, וחתמנו עם חוויית משתמש UI/UX יוצאת דופן, לתמיכה בקונספט המפתח "הזמנת קפה בקליק אחד".
אספרסו קלאב
"העבודה עם גלובלביט הייתה מרתקת, מספקת ולעיתים גם מפתיעה. התרשמנו מאוד מיכולת החברה להתחבר להיבטים השיווקיים העמוקים ביותר של אספרסו קלאב, ולתרגם אותם למרחב הטכנולוגי בעולם המובייל והאינטרנט. אין לנו ספק שגלובלביט הניחה בידינו את הכלים הטכנולוגיים הטובים ביותר להפיכת הזמנת הקפה אונליין לתרבות שגרתית ומקובלת."

אורן טל מנכ"ל אספרסו-קלאב

עוד
סיפורי הצלחה

מוביט

פיתוח אפליקציית התחבורה מס' 1 בעולם

מוביט
פייזר

אפליקציית eHealth משפרת חיי ילדים הסובלים מתסמונת GHD

פייזר
בגירה מערכות בע"מ

מובילים את דור העתיד של מערכות האימון הצבאיות

בגירה מערכות בע"מ
מעריב

אפליקציית החדשות הרשמית

מעריב
מאניטיים

הסטרטאפ המבטיח של 2017 בצרפת

מאניטיים

צור קשר

03-6540550

תודה!
קיבלנו את הודעתך ונחזור אליך בהקדם האפשרי.