צור קשר english
בגירה מערכות בע"מ

מובילים את דור העתיד של מערכות
האימון הצבאיות

בגירה מערכות בע"מ בגירה מערכות בע"מ

מטרות

פיתוח אפליקציית אנדרואיד פורצת דרך לניהול אימונים צבאיים טקטיים בזמן אמת. על האפליקציה להתאים לחוויית האימון בשטח, לשמור על פונקציונליות מלאה בתנאי מזג אוויר ותאורה משתנים, להיות פשוטה וקלה מאוד לתפעול, ולספק למפקדים את כל הכלים לניהול האימון, מעקב, יצירת קשר ותחקורו מול החיילים בשטח.

מתווה

תהליך הפיתוח התחיל בביצוע מחקר צרכים בקרב מפקדים וחיילים, וזיהוי והגדרה של תהליכי המעקב, התקשורת והתחקור של אימון צבאי קלאסי. את כלל המידע שנאסף תרגמנו לאפליקציה בעלת רכיבים ייחודיים ופורצי דרך לניהול האימון בזמן אמת באמצעות וידאו, תמונות, הודעות מיידיות ופקודות קוליות, וכן יכולת הקלטה ותיעוד של כל מהלך האימון לצורך תחקורו בדיעבד.

תוצאות

פרס החדשנות של המגזין הצבאי הנחשב Military Simulation and Training האפליקציה נבחרה על ידי צבא פרו לאימון חייליו ומפקדיו בשטח הפרויקט הושק בהצלחה במסגרת לוחות הזמנים, ועמד בכל ה-KPI שהוגדרו עבורו
בגירה מערכות בע"מ
"להפתעתנו, זה לא לקח לגלובלביט זמן רב להבין ולשלוט בתחום המורכב של האימונים הצבאיים, ולהטמיע את זה בצורה מקצועית ויסודית אל תוך אפליקציה מאוד אפקטיבית שבהחלט יכולה לשנות את פני התחום כולו. גלובלביט היא מיוחדת במינה וחשנו בכך כבר בהתחלה. ההתנהלות המקצועית שלהם, הפרס היוקרתי והחוזה עם צבא פרו בהם זכינו, לא השאירו אצלנו כל ספק בכך."

אורן שיינפלד סמנכ״ל שיווק

עוד
סיפורי הצלחה

מוביט

פיתוח אפליקציית התחבורה מס' 1 בעולם

מוביט
אספרסו קלאב

פלטפורמת E-commerce חדשנית

אספרסו קלאב
פייזר

אפליקציית eHealth משפרת חיי ילדים הסובלים מתסמונת GHD

פייזר
מעריב

אפליקציית החדשות הרשמית

מעריב
מאניטיים

הסטרטאפ המבטיח של 2017 בצרפת

מאניטיים

צור קשר

03-6540550

תודה!
קיבלנו את הודעתך ונחזור אליך בהקדם האפשרי.