צור קשר english
מאניטיים

הסטרטאפ המבטיח של 2017 בצרפת

מאניטיים מאניטיים מאניטיים מאניטיים

מטרות

חברת הסטרטאפ Moneytime פנתה אלינו כשבידיה רעיון ראשוני בלבד. הבקשה הייתה פשוטה: לבנות מאפס, מערך שליחויות מתוחכם המקשר בזמן אמת בין משתמשי הקצה, בעלי החנויות והשליחים, ומאפשר להם לנהל משלוחים ותשלומים באמצעות מערכת אחת משותפת. בזמנו הגדירו זאת היזמים הצעירים בצורה הבאה: קחו את Uber, Wix, Shopify ו-Deliveroo, הוסיפו מעקב הזמנות ותשלומים בזמן אמת, עטפו הכל במערכת לוגיסטית מורכבת, ותקבלו את Moneytime.

מתווה

משימת הפיתוח והעיצוב החלה בשלב האפיון של משתמשים, תהליכים וממשקים, ובפיתוח מערך Back-end לניהול הזמנות, תשלומים, לקוחות, שליחים וחנויות, ולהפקת דו"חות מידע מפורטים. לצורך הזנקת הפעילות, פותחו ועוצבו 3 אפליקציות נפרדות למשתמשי הקצה, בעלי החנויות והשליחים, 2 אתרי אינטרנט ומערכת ניהול לוגיסטית מורכבת אחת בארכיטקטורה מתקדמת, התומכת במיליוני משתמשים וכוללת מנוע העברת כספים בין המשתמשים הבנקים וחברות כרטיסי האשראי, הכל במסגרת אפליקציה בטוחה, ידידותית וקלה לשימוש.

תוצאות

Moneytime נבחר לסטרטאפ המבטיח של צרפת לשנת 2017 הפלטפורמה הטכנולוגית שנבנתה על ידי גלובלביט, משרתת את Moneytime בהצלחה ומאפשרת לה להשיג את מטרותיה ולפרוץ לשווקים חדשים
מאניטיים
"אל גלובלביט הגענו עם המון חזון בלב ועם בקשה גדולה במיוחד, ליצור עבורנו פלטפורמה מלאה להרמת אופרציית משלוחים מורכבת אונליין. להפתעתנו, גלובלביט לקחה עליה את המשימה בשתי ידיים, ובצורה מקצועית ומרשימה, בנתה עבורנו פלטפורמה רחבה של 3 אפליקציות, 2 אתרי אינטרנט ומערכת לוגיסטית, שעליה מבוססת כל פעילותנו כיום. בתור הסטרטאפ המבטיח בצרפת לשנת 2017, אנחנו שמחים על השותפות של Globalbit בהצלחתנו."

חיים ברקוביץ׳ מנכ״ל ומייסד מאניטיים

עוד
סיפורי הצלחה

מוביט

פיתוח אפליקציית התחבורה מס' 1 בעולם

מוביט
אספרסו קלאב

פלטפורמת E-commerce חדשנית

אספרסו קלאב
פייזר

אפליקציית eHealth משפרת חיי ילדים הסובלים מתסמונת GHD

פייזר
בגירה מערכות בע"מ

מובילים את דור העתיד של מערכות האימון הצבאיות

בגירה מערכות בע"מ
מעריב

אפליקציית החדשות הרשמית

מעריב

צור קשר

03-6540550

תודה!
קיבלנו את הודעתך ונחזור אליך בהקדם האפשרי.