צור קשר english
מוביט

פיתוח אפליקציית התחבורה
מס' 1 בעולם

מוביט מוביט

מטרות

עם רעיון ראשוני לעשות מהפכה בעולם התחבורה הציבורית, ולתת לנוסעים את מה שנתנה Waze לנהגים, פנתה אלינו Moovit לצורך אפיון, עיצוב ופיתוח של אפליקציית חכמת המונים, המאפשרת לנוסעים בתחבורה הציבורית להגיע ליעדם בצורה המהירה והקצרה ביותר. על האפליקציה לבצע חיבור חכם בין לוחות זמנים מדויקים ועדכניים, דיווחי משתמשים, תחנות איסוף והורדה ומסלולי נסיעה מכל חברות התחבורה ומכל אמצעי התחבורה הציבורית, ליצירת מערכת ידידותית, אינטואיטיבית וסופר מדויקת, ויכולה לעבוד גם ברכבת תחתית ללא תלות בזמינות רשת האינטרנט או GPS.

מתווה

הפיתוח התחיל במחקר מקיף ויסודי על עולם התחבורה הציבורית, הגדרת קבוצות תחבורה על פי גאוגרפיה, אמצעי תחבורה, מסלולי נסיעה ותבניות שימוש, ופיתוח מתודולוגיות סנכרון מידע בזמן אמת מול כלל חברות התחבורה והמשתמשים. בהמשך, גובשה ארכיטקטורת העל, המבוססת על קבלת מידע בזמן אמת ממשתמשי האפליקציה וממפעילי התחבורה השונים, ליצירת תמונת התחבורה הציבורית השלמה על פני חצי מהגלובוס (נכון להיום), והעמדתה לרשות המשתמשים באמצעות חוויית משתמש UI/UX מזמינה ומתקדמת.

תוצאות

Moovit שינתה את פני התחבורה הציבורית בעולם כולו השקת גרסה ראשונה לאחר 3 חודשי פיתוח בלבד, שאיתה הושלם גם סבב הגיוס הראשון בהיקף של 3.5 מיליון דולר שנה מיום השקתה, הפכה Moovit לאפליקציית התחבורה הציבורית הפופולארית והחשובה ביותר בעולם, קוצרת כל פרס אפשרי ונהנית ממעמד מפתח כאפליקציה הטובה ביותר ב-20 מדינות על פי גוגל נכון להיום, נהנית Moovit משווי שוק של מיליארד דולר, 70 מיליון משתמשים פעילים מסביב לעולם ו-90 מיליון דולר סך גיוס השקעות
מוביט
"שכרנו את שירותיה של גלובלביט לסיוע בפיתוח הגרסה הראשונה שלנו לאייפון, ומשם עברנו איתם דרך ארוכה. חברי הצוות היו תמיד מקצועיים ואחראיים לספק את הנדרש באופן מקצועי, ובעיקר עם הרבה אחריות אישית ורצינות. גם כשהחברה גדלה, המשכנו להעסיק מפתח של Globalbit כתגבור לצוות הפיתוח ההולך וגדל שלנו. עבודה מול קבלני משנה היא מורכבת ודורשת אמון רב ואחריות רבה – עם Globalbit הייתה לנו חוויה טובה מאוד של שיתוף פעולה ועבודה עם אנשים מקצועיים ומסורים מאוד."

ניר ארז מנכ"ל מוביט

עוד
סיפורי הצלחה

אספרסו קלאב

פלטפורמת E-commerce חדשנית

אספרסו קלאב
פייזר

אפליקציית eHealth משפרת חיי ילדים הסובלים מתסמונת GHD

פייזר
בגירה מערכות בע"מ

מובילים את דור העתיד של מערכות האימון הצבאיות

בגירה מערכות בע"מ
מעריב

אפליקציית החדשות הרשמית

מעריב
מאניטיים

הסטרטאפ המבטיח של 2017 בצרפת

מאניטיים

צור קשר

03-6540550

תודה!
קיבלנו את הודעתך ונחזור אליך בהקדם האפשרי.