צור קשר english
מעריב

אפליקציית החדשות הרשמית

מעריב מעריב מעריב

5מטרות

עיתון מעריב פנה אלינו עם בקשה לפיתוח אפליקציה שתחזיר את העיתון אל ימי התהילה שלו מלפני 20 שנה, כל זאת עם צוות כתבים מצומצם, תקציבי שיווק מוגבלים ותחרות אינטנסיבית בתחום החדשות בגוגלפליי ובאפסטור.

מתווה

ניגשנו לפרויקט עם מיינדסט של סטרטאפ, בניסיון להבין את הצורך האמיתי והבלתי פתור של המשתמשים. בתחילה היה נראה כי לא באמת קיים צורך כזה, וכי האפליקציות הקיימות עונות על צרכי החדשות של הישראלי הטיפוסי, אלא שהדירוגים והביקורות שקיבלו אפליקציות החדשות הקיימות בחנויות האפליקציות, סיפרו סיפור שונה לגמרי של משתמשים שבויים ולא מרוצים. בהתאם לכך, מיקדנו את תהליך הפיתוח בבניית אפליקציה שעונה באופן פרטני לכל אחד מצרכי המשתמשים, תוך עמידה באתגרים עסקיים של זמני מסך ווירליות גבוהים ומקסום קליקים על מודעות פרסומת.

תוצאות

דירוג גבוה בחנויות האפליקציות 150% זמן מסך יותר מהממוצע בשוק האפליקציה הטובה ביותר לקריאה וצפייה בחדשות 50,000 משתמשים משיווק ויראלי בתוך מספר חודשים האפליקציה הציבה רף חדש של סטנדרטים לאפליקציות בתחום החדשות בישראל – בתוך זמן קצר, העתיקו המתחרים חלקים נרחבים מממשק המשתמש ומהפיצ'רים של האפליקציה
מעריב
"בעבודה מול Globalbit גילינו חברה רצינית מאוד שמבצעת את משימתה באחריות, במסירות ובסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר, כראוי לעיתון ארצי מוביל כמו מעריב. ללא ספק, Globalbit יכולה לתרום להצלחה של כל עסק או מיזם וכל מה שנשאר זה להמליץ מכאן הלאה בחום."

הנרי ריכטר מנהל שיווק

עוד
סיפורי הצלחה

מוביט

פיתוח אפליקציית התחבורה מס' 1 בעולם

מוביט
אספרסו קלאב

פלטפורמת E-commerce חדשנית

אספרסו קלאב
פייזר

אפליקציית eHealth משפרת חיי ילדים הסובלים מתסמונת GHD

פייזר
בגירה מערכות בע"מ

מובילים את דור העתיד של מערכות האימון הצבאיות

בגירה מערכות בע"מ
מאניטיים

הסטרטאפ המבטיח של 2017 בצרפת

מאניטיים

צור קשר

03-6540550

תודה!
קיבלנו את הודעתך ונחזור אליך בהקדם האפשרי.