צור קשר english
פייזר

אפליקציית eHealth משפרת
חיי ילדים הסובלים מתסמונת GHD

פייזר פייזר

מטרות

ענקית התרופות העולמית Pfizer פנתה אלינו עם בקשה לפיתוח אפליקציית מעקב מהנה ואינטראקטיבית לילדים הסובלים מתסמונת מחסור בהורמון גדילה (GHD – Growth Hormone deficiency) ולהוריהם. הילדים הסובלים מהתסמונת, נדרשים לבצע הזרקות הורמון גדילה על בסיס יומיומי ובחלקי גוף שונים. תפקידה של האפליקציה הוא להדריך ולתזכר את ההורים לביצוע הזריקות כנדרש, לדווח לרופא המטפל על הזריקות ועל אזורי הגוף בהם הן ניתנו, ולהפוך את חוויית ההזרקות כולה למהנה יותר עבור הילדים עצמם. מטרת העל לפרויקט הוגדרה כביסוס מעמדה של פייזר כחברה פורצת דרך בתחום ה-eHealth.

מתווה

שילוב של ניסיוננו הרב בפיתוח אפליקציות לילדים והיכרותנו העמוקה עם עולמות ה-eHealth וה-Pharma, הביא לפריצות דרך רבות בפרוייקט זה. נתנו דגש למשולש הטיפולי הורים-רופאים-ילדים, ולפרוצדורות הרפואיות הנמצאות בגזרת אחריותו של כל אחד מהם. במקביל, פותח קונספט אינטראקטיבי מגובה חוויית משתמש ידידותית ומתקדמת, שיספק למשתמשים את כל המידע, התזכורות ויכולות המעקב הנדרשות לניהול שגרת ההזרקות בצורה אפקטיבית, ובכלל זה פתיחת חלון מעקב לפיקוח מרחוק של הרופא המטפל ואלמנטים ייחודיים ליצירת סביבת שימוש מהנה הן לילדים והן להוריהם.

תוצאות

אפליקציית iGrow זכתה בתואר "הפרויקט החדשני ביותר" של Pfizer העולמית האפליקציה מסייעת לעשרות אלפי ילדים מסביב לעולם בהתמודדות היומיומית עם תסמונת GHD האפליקציה נמצאת בשימוש יומיומי של אלפי הורים ומסייעת להם בניהול שגרת ההזרקות בצורה מסודרת ובטוחה רופאי ילדים ברחבי העולם כולו, עושים שימוש קבוע באפליקציה כחלק חשוב ומרכזי בתהליך הטיפול בילדים המטופלים על ידם
פייזר
"אחת האפליקציות הנדירות הנותנת ערך עצום גם להורים ולילדים הסובלים מתסמונת קשה. מאז שהתקנו את האפליקציה הילדה מסכימה לקבלת זריקות ואחרי הזריקה יושבים ביחד ומשחקים באפליקציה.
תודה רבה לפייזר!"

עוד
סיפורי הצלחה

מוביט

פיתוח אפליקציית התחבורה מס' 1 בעולם

מוביט
אספרסו קלאב

פלטפורמת E-commerce חדשנית

אספרסו קלאב
בגירה מערכות בע"מ

מובילים את דור העתיד של מערכות האימון הצבאיות

בגירה מערכות בע"מ
מעריב

אפליקציית החדשות הרשמית

מעריב
מאניטיים

הסטרטאפ המבטיח של 2017 בצרפת

מאניטיים

צור קשר

03-6540550

תודה!
קיבלנו את הודעתך ונחזור אליך בהקדם האפשרי.