צור קשר english

אסטרטגיית web & mobile

כל ארגון זקוק לאסטרטגיית ווב ובמוביל, שתבטיח כי כלל המשאבים יושקעו ויוכוונו להנעת הארגון אל עבר מטרותיו. היעדר אסטרטגיה כזו, כמוה כירי לכל הכיוונים בניסיון לפגוע במטרה. כמובילי שוק בזירת הווב והמובייל בישראל, אנו מסייעים להם בגיבוש אסטרטגיה בהירה וממצה להשגת מטרותיהם העסקיות.

אסטרטגיית Web & Mobile
   

ייעוץ לחברות וארגונים

במסגרת שירותי הייעוץ הייחודיים שלנו, אנו מסייעים ללקוחותינו להימנע מהרפתקאות בעלות תרומה זניחה לארגון, ומעמידים לרשותם את הידע והניסיון הרב שצברנו בזירה זו, על מנת לגבש אסטרטגיית מסודרת בזירת האינטרנט והמובייל, המבוססת על מטרוטיהם העסקיות.

פרט ליכולות הפיתוח המתקדמות של גלובלביט, אנו מציעים יכולות חשיבה אנליטית ומתודולוגית מתקדמות המכסות את כלל צרכי הלקוח, מטרותיו ונתיבי הפיתוח הטכנולוגי האופטימליים עבורו – מתורגמים כולם לאסטרטגיה חכמה ומקיפה אחת.

שירותי הייעוץ שלנו מונחים על ידי מטרה אחת – לפתח פתרונות web & mobile מובילים, בעלי אימפקט מרבי על הביצועים העסקיים ועל פעילותו העסקית של הלקוח:

  • ניתוח צרכי ומטרות הלקוח בממשק העסקי-טכנולוגי
  • ניתוחי עלות-תועלת בהיבטי תקציב פיתוח, עלויות תפעול ותשומת לב ניהולית
  • תכנון אסטרטגי של השקעות בזירת הדיגיטל
  • גיבוש Roadmap טכנולוגי באוריינטציה ליעדי הצמיחה של הלקוח

ייעוץ לסטרטאפים ויזמים

עם רקורד מרשים של עשרות פתרונות תוכנה מצליחים לסטרטאפים ויזמים ברחבי העולם, אפליקציות שכיכבו במקום ראשון באפסטור וגוול פלאי בעשרות מדינות, והשקעות מעל ל-150 מיליון דולר בסטרטאפים שאנו עובדים איתם, אנו מציעים שירותי ייעוץ ייחודיים המותאמים לאתגרים, לאילוצים ולצרכי החדשנות הייחודיים של חברות סטרטאפ ויזמים, ומספקים אותם על בסיס שיתוף פעולה רציף ומעורבות הדדית גבוהה סביב חזון הלקוח ומטרותיו.
   

התעשיות בהן אנחנו מתמחים

פינטק

coin

תאגידים

appartment

נופש

cocktail

תחבורה

school-bus

ממשלתי

government-buildings

בריאות

pulse

קמעונאות

shopping-cart

סטארט-אפ

startup

צור קשר

03-6540550

תודה!
קיבלנו את הודעתך ונחזור אליך בהקדם האפשרי.