צור קשר english

mobile פיתוח iot&aot

גלובלביט נמנית בין חלוצי המפתחים בקהילה המתפתחת של 'האינטרנט של הדברים' (IoT).
צוות הפיתוח שלנו בגלובלביט ערוך ומוכן עם הידע והכלים העדכניים והמתקדמים ביותר כדי להפוך את הרעיונות שלכם לאפליקציות חכמות שמתריסות נגד כל מה שחשבנו שאפשרי – 'אפליקציות של הדברים' (AoT).
אנחנו יודעים לא רק לבנות את פתרונות ה-AoT המתקדמים ביותר כיום, אלא גם לפתח עבורכם את אפליקציות ה-AoT של המחר.

Mobile פיתוח IoT&AoT

מה זה פיתוח IoT & AoT?

אפליקציה שהופכת את מכונת הייצור, עמדת השירות, המקרר, הקופה הרושמת או כל מכשיר אלקטרוני אחר למכשירים חכמים בהם ניתן לשלוט מממשק דיגיטלי אחד. זוהי ההבטחה הגדולה של האינטרנט של הדברים, וזהו בדיוק הזמן שלכם לקפוץ אל המערכה עם אפליקציית AoT חדשנית שתשנה את העולם – העולם שלכם ושל לקוחותיכם.

עם צוות הפיתוח של גלובלביט, המונה כמה מחלוצי קהילת ה-IoT העולמית, לרשותנו כל הידע, הפלטפורמות והכלים הנדרשים לפיתוח פתרונות חכמים בעולם החדש של האפליקציות של הדברים – פתרונות שהופכים אובייקטים פיזיים למכשירים חכמים, ופותחים בפניכם עולם שלם של אפשרויות לקידום פעילותכם העסקית ולהעשרת חבילת הערך שלכם ללקוחותיכם.

לא משנה כמה חדשני ופורץ דרך הרעיון שלכם, צוות הפיתוח של גלובלביט יספק לכם סיוע מקיף מקצה לקצה, לגיבוש קונספט ופיתוח של הפתרונות שייקח את העסק שלכם אל הדור הבא, ויאפשר לכם להעמיד הצעת ערך תחרותית ויוצאת דופן מול קהל היעד שלכם, בעולם החדש והמרתק של האינטרנט של הדברים.
פרויקט לדוגמא – Tuttnauer

עבור Tuttnauer, יצרנית מובילה של מוצרי חיטוי וציוד רפואי, בנינו אפליקציה חכמה המאפשרת למשתמש לתקשר ולשלוט במקביל ובזמן אמת במספר מכשירי חיטוי וציוד רפואי, עם היכולת לקבל מידע וליצור תכניות פעולה מוגדרות מראש, באמצעות ממשק פשוט וחיבור WiFi/ בלוטות'.

התעשיות בהן אנחנו מתמחים

פינטק

coin

תאגידים

appartment

נופש

cocktail

תחבורה

school-bus

ממשלתי

government-buildings

בריאות

pulse

קמעונאות

shopping-cart

סטארט-אפ

startup

צור קשר

03-6540550

תודה!
קיבלנו את הודעתך ונחזור אליך בהקדם האפשרי.