הלקוח

ארד טכנולוגיות_

פורטל לקוחות

arad_logo

הלקוח

ארד טכנולוגיות_

arad_logo

פורטל לקוחות

התועלות העסקיות של ארד טכנולוגיות:

  1. מיצוב טכנולוגי - הכנסת טכנולוגיה משבשת לשוק מסורתי – Disruptive Technology – ובכך ביססה את מעמדה כמובילה עולמית בתחום.

  2. שיפור חווית לקוח - מתן אפשרות לפרסונליזציה של כל תאגיד מול לקוחותיו.

  3. שיפור השירות - מענה מהיר יותר לקהל רחב יותר של לקוחות.

  4. ייעול והתייעלות - הפורטל מאפשר לתאגידי מים התייעלות תקציבית בזכות שירות טוב יותר

    למשתמשי הקצה.

ארד טכנולוגיות הנה חברה מובילה עולמית בפיתוח וייצור מדי מים - טכנולוגיה כחול לבן לניהול חכם של משק המים. מדי המים של החברה נמכרים ביותר מ-60 מדינות ברחבי הגלובוס, ומותקנים בעשרות מיליוני בתים ועסקים. חברת ארד מספקת את המותג כ-White Label לתאגידי המים הגדולים בעולם, כך שיש אפשרות לפרסונליזציה של כל תאגיד מול לקוחותיו. כל אפליקציה מותאמת בצבעים ובלוגו שלה לתאגיד המים הרלוונטי בו היא פועלת.

כחלק מהרצון של ארד לתת שירות חדשני ומתקדם יותר לצרכנים ולתאגידי המים, היא פנתה לגלובלביט על מנת שנפתח עבורה יישום IOT המשלב פורטל Web & Mobile לצרכני המים בעולם - כלי מתקדם לשיפור השירות ללקוחות הקצה. הפורטל הידידותי והמתקדם מאפשר לצרכנים הפרטיים והעסקיים לעקוב אחר צריכת המים באמצעות כלים דיגיטליים כמקובל במאה ה-21.

חברת ארד הייתה פורצת דרך בתחום המעקב אחר צריכת המים מרחוק באמצעים דיגיטליים. הפורטל מאפשר כלים חדשניים כגון השוואת צריכה לשנים קודמות או לצריכה הממוצעת באזור המגורים. בנוסף, הפורטל מאפשר לצרכנים להיות עם האצבע על הדופק בכל הקשור לצריכת המים שלהם, לעקוב אחר פעולת מונה המים ותקינותו ולקבל התרעות על נזילות באופן ישיר לנייד.

ארד טכנולוגיות היא חברה חדשנית המשרתת את לקוחותיה בחומרה מתקדמת ומדויקת, ובזכות האפליקציה שפיתחה גלובלביט היא גם מפגינה נוכחות דיגיטל מרשימה המעניקה לה בידול משמעותי אל מול המתחרים בעולם התעשייה המסורתית.

בזכות האפליקציה נהנים תאגידי המים ממתן שירות הרבה יותר איכותי ומדויק, חסכוני, מהיר ויעיל ללקוחות, הפחתת תלונות ואי דיוקים בקריאת המים, ומניעת בזבוז מים בזכות ההתרעות על נזילות.

my_water_advisor
arad_symbol arad_symbol arad_symbol arad_symbol arad_symbol

We Deliver

enterprise software to

technology & business leaders

צפו בסיפורי הצלחה

פרויקטים מובחרים

<

>

אנו משתמשים בעוגיות כדי להתאים תוכן ומודעות, לנתח את התנועה באתר ולהציג לך פרסומות רלוונטיות. בלחיצה על אישור אתה מסכים לאחסון העוגיות במכשיר שלך.

אישור