קמעונאות

מכירות בערוצים דיגיטליים הן כבר מזמן לא בחירה, הן הכרח. לגלובלביט מומחיות בפיתוח פתרונות E-Commerce B2C ו-B2B הנצבר במהלך עבודה עם חברות הקמעונאות הגדולות בארץ בתחומים מגוונים, החל ממזון ושתייה ועד ליהלומים.


בזכות פיתוחי e-Commerce של גלובלביט, חברות קמעונאות גדולות בארץ עברו ממכירות דרך נציגים טלפוניים למכירות דיגיטליות בלבד, בעזרת האתר והאפליקציה. בכך הן עלו על מסלול של חדשנות וצמיחה, הפחיתו עלויות והגדילו יעילות ורווחים.


גלובלביט מפתחת גם אפליקציות מורכבות ל-B2B לייעול תהליכים מורכבים בין החברות לספקים. גלובלביט מעניקה ללקוחותיה את כל הכלים הנדרשים כדי להתחרות היטב ולהוביל בעולם הסחר המקוון. המערכות הדיגיטליות שגלובלביט מפתחת מתממשקות באופן מלא עם המערכות הפנים ארגוניות של החברה כגון מערכות ERP ועוד.


מערכות הסחר המקוון של גלובלביט מעניקות מענה שלם ומלא ללקוחות הרוצים לקבל כל סוג שירות מהחברה הקמעונאית אליה פנו. גלובלביט מבצעת באופן רציף חקר התנהגות צרכנים המאפשר לה לתת מענה מדויק יותר ללקוחותיה.

מדברים את השפה שלך

הפתרונות שלנו מותאמים בדיוק בשבילך

Quality
Assurance
Cloud &
Dev-Ops
IT
Outsourcing
Digital
Solutions
Cyber &
Security
Software
Development
Automation
UI/UX
Design
System
Analysis
Web & Mobile
Applications
Enterprise
Applications
Turn-Key
Solutions
CRM
AI
BI
IoT
Applications
Design
Studio
Monitoring
& Logging

סומכים עלינו שנעשה הבדל!

מערכות היחסים שלנו עם הלקוחות הם הרבה יותר מפיתוח מוצרים ומתן שירותים. אנו שואפים להיות השותף הטוב ביותר של הלקוח ביצירת ערך בר קיימא ובהשגת שיאים חדשים של צמיחה עסקית.

צפו בסיפורי הצלחה

פרויקטים מובחרים

<

>

אנו משתמשים בעוגיות כדי להתאים תוכן ומודעות, לנתח את התנועה באתר ולהציג לך פרסומות רלוונטיות. בלחיצה על אישור אתה מסכים לאחסון העוגיות במכשיר שלך.

אישור