הלקוח

צ'ק2פליי_

פרויקט הקמת מערכת לניהול בדיקות קורונה בשדות תעופה ובמעברי גבול

check2fly_logo

הלקוח

_Check2fly

check2fly_logo

פרויקט הקמת מערכת לניהול בדיקות קורונה בשדות תעופה ובמעברי גבול

העקרונות של גלובלביט לפיתוח מערכות קריטיות למשימה (Mission Critical Systems):

  • מתן מענה כולל לכל צרכי הלקוח.

  • יתירות ושרידות מירבית.

  • רמת אבטחת מידע גבוהה ביותר.

  • התממשקות למערכות הלקוח ומערכות צד ג׳ תוך שמירה על אבטחת מידע ופרטיות המשתמש.

  • עמידה בכל כללי הרגולציה בישראל ומדינות היעד.

  • התאמה מהירה לשינויים רגולטוריים ללא זמן השבתה

תקופת הקורונה הובילה לשינויים מהירים ותכופים במדיניות הטיסות בכל העולם, וגלובלביט נרתמה למשימת פיתוח לאומית להקמת מערכת לניהול בדיקות קורונה בשדות תעופה ובמעברי גבול. המערכת מאפשרת ניהול תהליך מלא של הבדיקות – החל מקביעת מועד לבדיקה, דרך ניהול תורים וביצוע הבדיקה ועד לקבלת דרכון בריאות המאפשר לעלות לטיסה או לחצות את הגבול..

המערכת שפיתחה גלובלביט מאפשרת לנוסעים להיבדק בקלות ובמהירות ובכך מונעת התקהלות ותורים ארוכים בשדות התעופה. המערכת ערוכה להתמודד עם מאות אלפי נבדקים ביום בכל מעבר גבול ומבטיחה SLA של 15 דקות מרגע ההרשמה עד לסיום הבדיקה. בנוסף המערכת משמשת כמערכת ERP עבור החברה המפעילה את מוקד הבדיקות ומאפשרת אופטימיזציה של כח אדם, ניהול מעבדת בדיקות ועוד

במהלך הפיתוח ביצעה גלובלביט התממשקויות למערכות של משרד הבריאות ורשות שדות התעופה. המערכת עומדת בכל התקנות של פרטיות מידע, סודיות מידע רפואי ואבטחת מידע של מדינת ישראל, אירופה וארה״ב.

צוותי הפיתוח של גלובלביט הגיבו במהירות והתמודדו בהצלחה עם כל השינויים הרגולטוריים התכופים שנעשו במדיניות הקורונה הממשלתית, והתאימו את המערכת לכל אחד מהם, ללא זמן השבתה כלל, תוך מציאת פתרון לכל אתגר.

Integrated Digital Solutions

Elevate healthcare with Globalbit's cutting-edge proficiency in secured mission-critical systems and public sector projects, ensuring safety and efficiency during COVID-19 and beyond.

medic

Arrival

check2fly_arrival_schema

Departure

check2fly_arrival_schema check2fly_checkins
צפו בסיפורי הצלחה

פרויקטים מובחרים

<

>

אנו משתמשים בעוגיות כדי להתאים תוכן ומודעות, לנתח את התנועה באתר ולהציג לך פרסומות רלוונטיות. בלחיצה על אישור אתה מסכים לאחסון העוגיות במכשיר שלך.

אישור