תחבורה חכמה

היום חברות התחבורה וחברות המנהלות ציי רכב גדולים עוברות טרנספורמציה דיגיטלית לצורך התייעלות, צמצום הוצאות ונתינת שירות טוב יותר ללקוחותיהם, הן פנים ארגוניים ולקוחות קצה.


גלובלביט היא מובילה עולמית בתחום פיתוח אפליקציות לתחבורה חכמה (Smart Mobility): יותר ממיליארד אנשים בעולם נעזרים מדי יום בפתרונות תחבורה חכמה שפיתחנו, ביניהם Moovit, HIP, אגד תיקתק ועוד.


גלובלביט מציעה פתרונות תחבורה חכמה שמסייעים לחברות התחבורה לשפר את הקשר עם הנוסעים, לצמצם הוצאות ולהגדיל הכנסות. הפתרונות שלנו מותאמים לחברות תחבורה מכל הסוגים, וחברות שינוע לוגיסטיקה.


באמצעות הפתרונות הטכנולוגיים שלנו לניהול ציי הרכב – תוכלו לתכנן את מסלולי הנסיעה הקצרים והיעילים ביותר, לשלוט טוב יותר ברכבים ונהגים ולתת מענה טוב יותר ללקוחות שלכם.


פתרונות התחבורה החכמה של גלובלביט ממנפים כל חברת תחבורה מסורתית לעידן החדש של תחבורה חכמה המנוהלת טוב יותר, עם שביעות רצון לקוחות הרבה יותר גבוהה.

מדברים את השפה שלך

הפתרונות שלנו מותאמים בדיוק בשבילך

Quality
Assurance
Cloud &
Dev-Ops
IT
Outsourcing
Digital
Solutions
Cyber &
Security
Software
Development
Automation
UI/UX
Design
System
Analysis
Web & Mobile
Applications
Enterprise
Applications
Turn-Key
Solutions
CRM
AI
BI
IoT
Applications
Design
Studio
Monitoring
& Logging

סומכים עלינו שנעשה הבדל!

מערכות היחסים שלנו עם הלקוחות הם הרבה יותר מפיתוח מוצרים ומתן שירותים. אנו שואפים להיות השותף הטוב ביותר של הלקוח ביצירת ערך בר קיימא ובהשגת שיאים חדשים של צמיחה עסקית.

צפו בסיפורי הצלחה

פרויקטים מובחרים

<

>

אנו משתמשים בעוגיות כדי להתאים תוכן ומודעות, לנתח את התנועה באתר ולהציג לך פרסומות רלוונטיות. בלחיצה על אישור אתה מסכים לאחסון העוגיות במכשיר שלך.

אישור