רפואה ופארמה

גלובלביט מפתחת פתרונות טכנולוגיים לעולם הרפואה המאפשרים שילוב של חדשנות טכנולוגית, שיפור איכות הטיפול חוויית המטופלים, שיפור יציבות המערכות וניהול טוב יותר של המידע הרפואי.


פתרונות הדיגיטל של גלובלביט לעולם הרפואה עומדים תחת דרישות הרגולציה ואבטחת המידע המחמירות ביותר. הם משפרים את התקשורת בין המטופלים למטפלים: אחיות, רופאים וצוות רפואי וארגוני הבריאות לרבות: בתי החולים, קופות החולים, מרפאות ועוד ובעלי עניין נוספים לרבות חברות הביטוח ויצרני התרופות והמכשור הרפואי.


החברה מתמחה בפתרונות תומכי רפואה, הצלת חיים ופיתוח ושיפור מערכות Telehealth – לניטור וקיום בדיקות מרחוק.


גלובלביט מסייעת ללקוחותיה החל משלב התכנון, עבור דרך פיתוח הפתרונות והיישומים וכל בהטמעתם תוך מתן דגש על התאמה אישית לצרכי כל לקוח.


למומחים שלנו ניסיון רב שנים בתחומי המחשוב השונים ובדרישות הייחודיות של עולם הרפואה, כולל התייחסות והתאמה לאנשים בעלי מוגבלויות.

מדברים את השפה שלך

הפתרונות שלנו מותאמים בדיוק בשבילך

Quality
Assurance
Cloud &
Dev-Ops
IT
Outsourcing
Digital
Solutions
Cyber &
Security
Software
Development
Automation
UI/UX
Design
System
Analysis
Web & Mobile
Applications
Enterprise
Applications
Turn-Key
Solutions
CRM
AI
BI
IoT
Applications
Design
Studio
Monitoring
& Logging

סומכים עלינו שנעשה הבדל!

מערכות היחסים שלנו עם הלקוחות הם הרבה יותר מפיתוח מוצרים ומתן שירותים. אנו שואפים להיות השותף הטוב ביותר של הלקוח ביצירת ערך בר קיימא ובהשגת שיאים חדשים של צמיחה עסקית.

צפו בסיפורי הצלחה

פרויקטים מובחרים

<

>

אנו משתמשים בעוגיות כדי להתאים תוכן ומודעות, לנתח את התנועה באתר ולהציג לך פרסומות רלוונטיות. בלחיצה על אישור אתה מסכים לאחסון העוגיות במכשיר שלך.

אישור