בידור וספורט

עולם הבידור והספורט עובר מהפכה בזכות הדיגיטציה המואצת, וחברת גלובלביט מובילה מהפכה זו.


האפליקציות של גלובלביט ידידותיות מאוד למשתמש, נמצאות בחזית הטכנולוגיה ומותאמות לדרישות הייחודיות של כל לקוח. האפליקציות שלנו בתחום הבידור מעניקות למשתמש חוויית גלישה בלתי נשכחת - מספר דו-ספרתי של אפליקציות אשר פיתחנו ללקוחותינו אף זכו בפרסים בינלאומיים יוקרתיים.


גלובלביט צברה מומחיות וניסיון רב בהתאמת מופעי בידור וספורט לעולם הדיגיטלי האינטראקטיבי החדש – בין הפרויקטים שעשינו ניתן למצוא אפליקציות מסך שני לאינטרקציה עם מופעי בידור ואירוע ספורט בזמן אמת, אפליקציות אשר עזרו לאומנים לזכות במקומות גבוהים בארוויזיון, ואף אפליקציית ״שירי״ – האפלקיציה הלאומית של המוסיקה העברית עם מאגר של יותר מ-70,000 שירים ומנגנון חכם המתאים את השירים לטעמו של כל משתמש.


בנוסף, גלובלביט מתמחה באינטגרציות עם מערכות המעניקות מידע בזמן אמת על משחקי ספורט, ובהקמת מערכות למכירת כרטיסים (Ticketing) למשחקי ספורט ומופעי בידור ותרבות.

מדברים את השפה שלך

הפתרונות שלנו מותאמים בדיוק בשבילך

Quality
Assurance
Cloud &
Dev-Ops
IT
Outsourcing
Digital
Solutions
Cyber &
Security
Software
Development
Automation
UI/UX
Design
System
Analysis
Web & Mobile
Applications
Enterprise
Applications
Turn-Key
Solutions
CRM
AI
BI
IoT
Applications
Design
Studio
Monitoring
& Logging

סומכים עלינו שנעשה הבדל!

מערכות היחסים שלנו עם הלקוחות הם הרבה יותר מפיתוח מוצרים ומתן שירותים. אנו שואפים להיות השותף הטוב ביותר של הלקוח ביצירת ערך בר קיימא ובהשגת שיאים חדשים של צמיחה עסקית.

צפו בסיפורי הצלחה

פרויקטים מובחרים

<

>

אנו משתמשים בעוגיות כדי להתאים תוכן ומודעות, לנתח את התנועה באתר ולהציג לך פרסומות רלוונטיות. בלחיצה על אישור אתה מסכים לאחסון העוגיות במכשיר שלך.

אישור