הלקוח

אגד_

פיתוח אפליקציית תיקתק

egged_logo

התועלות העסקיות שהעניקה "תיקתק" לאגד:

  1. מיצוב אגד כחברת חדשנית המקדמת את חזון התחבורה החכמה בישראל.

  2. הגדלת כמות המשתמשים בשירותי התחבורה הציבורית.

  3. מתן שירות טוב יותר לנוסעים (נגישות מידע).

  4. חיסכון במשאבים של כלי תחבורה ונהגים בזכות תכנון חכם.

  5. הקטנת העומס בכבישים (בזכות העובדה שיותר אנשים משתמשים בתחבורה ציבורית).

זה כבר יותר מעשור שחברת גלובלביט מקדמת את תחום התחבורה החכמה בישראל ובעולם באמצעות שיתופי פעולה עם סטארט אפים מצליחים שאחד מהם הנו Moovit ועם מפעילי תחבורה ציבורית גדולים.

כחלק ממהלך אסטרטגי לכניסה לעולמות הדיגיטל, אגד, חברת התחבורה הציבורית הלאומית הגדולה בישראל, בחרה בגלובלביט ליישום כלל אפליקציות המובייל של החברה. באופן זה החברה מתכננת לספק את מרבית משירותי המידע שלה באמצעות מנגנוני דיגיטליים, להגדיל את מספר הנוסעים בתחבורה ציבורית ולתת להם שירות מתקדם יותר, מהיר יותר ומדויק

הבחירה בגלובלביט נעשתה בעיקר בזכות המומחיות וההצלחות הרבות להן זכתה החברה בפיתוח מערכות תחבורה חכמה לקהל הרחב. בפרויקט זה גלובלביט לקחה אחריות מלאה על פיתוח האפליקציה הראשית של אגד (אפליקציית "תיקתק") והביאה אותה, באמצעות שימוש בטכנולוגיות מתקדמות, לשימוש רחב והצלחה גדולה.

שירות "תיקתק" מאפשר לנוסעים להזמין מוניות שירות בערים הגדולות במהירות ובקלות, "גט טקסי" למוניות השירות של אגד. האפליקציה מאפשרת לנוסע לבחור מסלולי נסיעה קצרים ונוחים בהתאם למוצא וליעד ולהזמין נסיעה. במונית השירות היוקרתית נשמר מקום עבור הנוסע המזמין, והיא מגיעה לאסוף את הנוסע מנקודת המוצא אל היעד, במחיר נוח.

במהלך הפיתוח פתרה גלובלביט בהצלחה נושאים טכנולוגיים מורכבים ואף ביצעה אינטגרציות עם מערכות של החברות המובילות טכנולוגית בתחום התחבורה החכמה. כחברה פורצת דרך בתחום יישומי מובייל לקהל הרחב, בפרויקט זה הושם דגש מיוחד על חוויית משתמש נוחה, ידידותית ומתקדמת.

egged_phone_mobile

Leading the

Smart

Transportation

field

icon icon icon icon

Redefining mobility: Unleashing the power of cutting-edge technology to transform public transportation for a smarter, greener, and more connected world.

yellow_stripe yellow_stripe
egged_woman_mobile_pic
צפו בסיפורי הצלחה

פרויקטים מובחרים

<

>

אנו משתמשים בעוגיות כדי להתאים תוכן ומודעות, לנתח את התנועה באתר ולהציג לך פרסומות רלוונטיות. בלחיצה על אישור אתה מסכים לאחסון העוגיות במכשיר שלך.

אישור