פיננסים וביטוח

גלובלביט מתמחה בפיתוח פתרונות דיגיטליים המותאמים לייחודיות ולרגישות המובנית של המגזר הפיננסי ולדרישות הרגולציה והגנת הסייבר המחמירות עבור מגזר זה. הפתרונות שלנו מוצעים במגוון פלטפורמות ומאפשרים למוסדות הפיננסיים לשלב בשירות העסקי שהם מציעים ללקוחותיהם חדשנות טכנולוגית אשר מאפשרת יתרון תחרותי משמעותי בשוק.


הטרנספורמציה הדיגיטלית הגבירה את התחרות בשוק הפיננסי שכן היא מציעה שקיפות ומאפשרת  מעבר לקוחות מחברה אחת לשנייה, ואף מקלה על כניסת מתחרים חדשים לשוק. כתוצאה מכך חברות הפיננסים נאלצות לעבור שינויים טכנולוגיים רבים ותכופים כדי לעמוד בתחרות ומומחי גלובלביט הם אלה שנמצאים כאן לצידם כדי ליצור בידול ויתרון תחרותי משמעותי.


האפליקציות שגלובלביט מפתחת למגזר הפיננסי מאפשרות כניסה מהירה לשוק עם מוצר חדשני, חסכוני ובטוח לשימוש, ובנוסף מתמחה החברה בפיתוח מערכות ליבה, מערכות פנים ארגוניות, פתרונות לניהול דאטה ופיתוח וניהול כל ממשקי הלקוח הדיגיטליים.

מדברים את השפה שלך

הפתרונות שלנו מותאמים בדיוק בשבילך

Quality
Assurance
Cloud &
Dev-Ops
IT
Outsourcing
Digital
Solutions
Cyber &
Security
Software
Development
Automation
UI/UX
Design
System
Analysis
Web & Mobile
Applications
Enterprise
Applications
Turn-Key
Solutions
CRM
AI
BI
IoT
Applications
Design
Studio
Monitoring
& Logging

סומכים עלינו שנעשה הבדל!

מערכות היחסים שלנו עם הלקוחות הם הרבה יותר מפיתוח מוצרים ומתן שירותים. אנו שואפים להיות השותף הטוב ביותר של הלקוח ביצירת ערך בר קיימא ובהשגת שיאים חדשים של צמיחה עסקית.

צפו בסיפורי הצלחה

פרויקטים מובחרים

<

>

אנו משתמשים בעוגיות כדי להתאים תוכן ומודעות, לנתח את התנועה באתר ולהציג לך פרסומות רלוונטיות. בלחיצה על אישור אתה מסכים לאחסון העוגיות במכשיר שלך.

אישור